GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER
Najwyższy czas się spotkać, wszak mamy już nową MM-kę... Na pewno wielu z Was chciałoby dowiedzieć się czegoś, jak coś zrobić. Możecie przyjść do Klubu Muzyczno-Artystycznego 4 Róże dla Lucienne we wtorek 13 grudnia o godz. 18.00 i zapytać...
Wraz z Klubem zapraszam we wtorek, o godz. 18.00 na ul. Stary Rynek 17. Będzie kawa lub herbata, co się może przydać, bowiem idą mrozy... Będziemy mogli spokojnie pogadać o różnych sprawach.

Zapraszam zwłaszcza Szambelana, którego mam zamiar namówić na pisanie na blogu MM. Ale mile widziany jest każdy, kto chciałby pisać na MM, a nie wie do końca jak.

Zapraszam również każdego, kto ma pomysł, tylko nie wie za bardzo, jak go ubrać w słowa. Zapraszam też fotografujących - na spotkaniu możecie porozmawiać z innymi fotografami, co może zainteresować świetnymi fotogaleriami na MM-ce.

Zapraszam również wszystkich, którzy mają coś do przekazania. Jeśli coś się złego dzieje w Waszej okolicy i nie wiecie, jak to opisać - przyjdźcie i porozmawiajcie z innymi dziennikarzami obywatelskimi. Być może zaowocuje to artykułem, a być może uda się załatwić sprawę.

Zapraszam też naszych radnych - jeśli chcecie się spotkać z aktywnymi zielonogórzanami i porozmawiać o mieście i o tym, co w nim piszczy...

Chciałbym, by to spotkanie było konstruktywne. Nie chcę w jego trakcie rozmawiać o tym kto co źle napisał ostatnio, kto kogo obraził a komu się zrobiło niemiło. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, MM jest jak miasto - są w niej różne miejsca i różni ludzie, zajmijmy się tym, co chcemy zrobić - tak, aby zrobić to dobrze. Po to właśnie są te spotkania.

A zatem... Wtorek, 13 grudnia (ach, ta data...), godz. 18.00, Klub Muzyczno-Artystyczny 4 Róże dla Lucienne, pierwsze piętro kamienicy przy ul. Stary Rynek 17.

KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00