GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER
Zielonogórski klub muzyczno-artystyczny "4 Róże dla Lucienne" zaprasza na koncert muzyki ekstremalnej - OLD NO.666 podczas, którego wystąpią zespoły: GENITAL PUTREFACTION z Berlina oraz zielonogórski DEMOGORGON i MYSTHERIUM. Koncert odbędzie sie w niedzielę 13 listopada 2011 o godz.19.00.

GENITAL PUTREFACTIONGENITAL PUTREFACTION powstal w 1990 roku w Berlinie Zachodnim. Sklad kapeli to Dominique(voc.), Gregor(guit.), Adam(bass), i Alice(drums).Sa to mlodzi ludzie, ktorzy emigrujac z Polski poznaja sie w Berlinie i marza o napierdalaniu brutalnego metalu. Bardzo szybko znajduja sale prob i juz w marcu 1991 roku nagrywaja pierwsza tasme demo "SEPSIS". Muzycznie to 20 min. brutalnego grinddeath'a . Zapal do grania jest tak ogromny, ze juz w lipcu'91 w sali prob zostaje nagrane drugie demo "DESTINATION". 6 utworow i ponad 30 min. doomgrinddeath metalu z bardzo brutalnym wokalem Dominique. Miesiac pozniej zespol wystepuje na festiwalu S'THRASH'YDLO grajac z takimi kapelami jak Vader, Desultory, Acid Drinkers, Imperator.
Pod koniec 1991 do grupy dolacza drugi gitarzysta Sebastian i rok pozniej ukazuje sie trzecie wydawnictwo "THE INSIDE ANXIETY OF SOUL" wydane oficjalnie przez ROCK'N'ROLL Rec. i jest to 5 deathmetalowych numerow, utrzymanych brzmieniowo w stylu szwedzkiego studio Sunlight. Zespol kontynuuje droge obrana na "The Inside Anxiety Of Soul" i w 1993 roku nagrywa czteroutworowe Promo'93. Wkrotce po tym Genital Putrefaction zawiesza dzialalnosc.
Jednak chec wspolnego grania doprowadza do ponownego kontaktu Dominique i Gregora i tak po dobrze zakropionym wieczorze w 2009 zespol wznawia dzialalnosc. Dominique jednak rezygnuje ze wspolnego grania i odchodzi z zespolu.
Cala dyskografia zespolu zostanie oficjalnie wydana na cd przez firme REDRUM666. Obecnie grupa konczy prace nad nowym albumem, ktory powinien ukazac sie juz niebawem.
Oficjalny sklad GP to: Gregor,Rozpul,Robert i Suchy.

www.myspace.com/genitalputrefactionDEMOGORGON


Nieświęta misja rozpoczęła się w 1995 roku w Zielonej Górze. Założycielem zespołu jest Asteck, który do dzisiaj dotrwał jako jedyny oryginalny muzyk zespołu. Od początku zespół poszedł torem hołdującym death metal'owi i tak jest do dzisiaj, bez względu na zmieniające się trendy ciężkich brzmień, tak też pozostanie do ostatniego dnia istnienia DEMOGORGON. Po przetasowaniach w składzie, w 2005 roku szeregi DEMOGORGON zasila LOUISE SEIFFER (basista Shemhamforash & Baphomet's Throne) i DEMOGORGON jako duet nagrywa promo pt. 'History of Sin'. Rok później dołącza ROMAN (perkusja) i w pełnym składzie DEMOGORGON szykuje się do kolejnego ataku. Pod koniec 2006 roku rozpoczynają się nagrania pierwszej pełnej płyty 'Christ is a lie' , w których udział bierze również amerykański gitarzysta MIKILL ZARGOTH. W roku 2010 kolejne przetasowania w składzie, do zespołu dołaczają muzycy z HAEMATE - Lukas i Adam... i w tym składzie, młodziezowy zespół instrumentalno wokalny rani coraz to więcej uszu w całej Europie.

http://www.facebook.com/demogorgonofficialMYSTHERIUMMYSTHERIUM powstało w Zielonej Górze w 2001roku przez klawiszowca, perkusistę i autora tekstów -Mirosława Rosińskiego
(związanego z takimi kapelami/projektami jak: Epitafium, Goatlord, Ebola, Moontower, O.M.E.N., Industrium, Project'de Sade, Narchael).

Przez wiele lat skład ulegał różnym transformacjom.
Niezastąpionym gitarzystą był: Kuba Mrówczyński, niestety wyjazd do innego miasta spowodował rozstanie tego duetu.
Kubę niedługo będzie można zobaczyć na koncertach wrocławskiego zespołu Nawia.

Mystherium współpracowało też z wyśmienitymi wokalistami i wokalistkami:
Edyta Płuciennik (Ageless, O.M.E.N.),
Aneta Gąska (Obsession)
Agata Pawłowicz-Rumińska (Desdemona)
Dawid Żółkiewski (Out of Tales)
Dariusz Rauer (Immortal Chaos)


Darek gra cały czas w Mystherium, ale na basie.
Gitarzystą jest Zbigniew Ropicki (Immortal Chaos, Narchael),
a stanowisko wokalistki objęła: Aleksandra Łopato (Syndrom)


W takim oto składzie jesteśmy właśnie w trakcie nagrań naszej nowej płyty " Memoriał" w METAL SOUND STUDIO w Świebodzinie.

www.mystherium.strefa.pl
13.11.2011 - Zielona Góra - 4 Róże dla Lucienne
Stary Rynek 17, tel.(68) 325 50 93, www.4roze.pl

godz. 19:00


OLD NO.666
GENITAL PUTREFACTION
DEMOGORGON
MYSTHERIUM


bilety: 10 pln
do nabycia przed koncertemKONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00