GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER
AVOKADO KONTRATAKUJE – to trasa koncertowa jednej z czołowych marek polskiego reggae – zespołu DUBSKA. Trasa jest związana z reedycją najpopularniejszej płyty bydgoszczan - „Avokado”, która przyniosła zespołowi szeroka popularność. Podczas koncertu w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" w niedzielę 23 października od godz.18.30 usłyszymy i zobaczymy zespoły DUBSKA, MIASTO oraz sound system ZASAD SELEKTA.


Album „Avokado” ukazał się równe 5 lat temu, a tytułowy utwór przez kilka miesięcy znajdował się na liście przebojów radiowej "Trójki". Piosenki z płyty takie jak „Johny”, "Avokado", czy „Życie na ulicy” były regularnie emitowane zarówno przez Trójkę, jak również wiele innych stacji radiowych, m.in. Radio Bis i Euro (dzisiejsza CZWÓRKA), PROGRAM 1 Polskiego Radia, Antyradio, rozgłośnie studenckie, czy regionalne rozgłośnie Polskiego Radia.  Nakład płyty bardzo szybko się wyczerpał i na skutek różnych okoliczności płyta była niedostępna w sprzedaży od kilku dobrych lat. W związku z niesłabnącym zainteresowaniem tym albumem, zespoł postanowił w 5 rocznice ukazania się płyty  wydać za sprawą wytwórni OFFSIDE Records jej reedycję.

BONUSY - Na płycie oprócz podstawewej wersji albumu znajdą się 2 bonusowe utwory: ZION MADŻONGA DUB, czyli dubowa wersja piosenki Zion, zrobiona przez Jarka „U-Jara” Hejmanna, perkusistę i realizatora zespołu, oraz zaskakujący remix utworu AVOKADO stworzony przez superduet Jarek „Smok” Smak i Activator Mario Dziurex z warszawskiego Studia As One.

Grupa DUBSKA przypomni ten materiał również podczas trasy koncertowej. Muzycy wrócą do kilku dawno niegranych na żywo utworów. Do koncertowej setlisty zostaną włączone również wybrane piosenki z pozostalych płyt oraz kilka niespodzianek!

GOŚCIE TRASY:

Zespołowi DUBSKA towarzyszyć będą MIASTO i ZASAD SELEKTA.

MIASTO – to punk-rockowy wulkan energii tworzony przez 4 osobowy kolektyw, w którym aż 3 osoby znane są z zespołu DUBSKA. Szalejący na scenie muzycy sięgają również po reggae'ową pulsację czy dubową przestrzeń, grając jednak przede wszystkim zadziorne, melodyjne i ciekawie zaaranżowane punkowe piosenki. Koncertowali z legendami polskiej sceny punkowej, zespołami GAGA/ZIELONE ŻABKI czy formacją 52UM Roberta Brylewskiego. Przez ostatnie miesiące przygotowywali swój nowy album „Każdy chce się bawić”, na którym gościnnie zaśpiewał Robert Brylewski.

ZASAD SELEKTA - AFTER PARTY:

Imprezy oraz afterparty poprowadzi ZASAD SELEKTA, znany z POSITIVE FERMENT SOUND SYSTEM. Można się spodziewać sporej dawki najwspanialszego old schoolowego roots reggae, ska, rock-steady, a nawet...

23.10.2011 - Zielona Góra - 4 Róże dla Lucienne
Stary Rynek 17, tel.(68) 325 50 93, www.4roze.pl

godz. 18:30
DUBSKA, MIASTO, ZASAD SELEKTA

bilety: 15/20
do nabycia w klubie oraz w Muzarcie

rezerwacje biletów dla gości z poza Zielonej Góry
sms (koncert, nazwisko, ilość biletów) pod numer 501 77 66 01KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00