GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

Zapraszamy do zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" na taneczną imprezę sylwestrową w niezapomnianym stylu lat 80'tych . Podczas tej imprezy nie zabraknie hitów jakie w tym okresie dominowały na parkietach, radiu i prywatkach. Całość imprezy prowadzi DJ z teledysków! Przebierz się w stylu lat 80'tych i zatańcz w tę noc w blasku świateł dyskotekowych, laserów oraz szklanej kuli. Zatańcz z gwiazdami !!!

Miejsce: "4 Róże dla Lucienne", Zielona Góra, Stary Rynek 17, tel.(68) 325 50 93


Data: 31.12.2012 w godz. 20.00 - 04.00


WERSJA CLASSIC:

cena od osoby - 25,00zł
cena od pary- 50,00zł

miejsca siedzące gwarantowane
o godzinie 24:00 toast lampką szampana za free
gwarantujemy salę dla palących
ceny barowe w klubie bez zmian


-------------------------------------


WERSJA VIP:

160 zł. od osoby / (320 zł para)

W cenę jest wliczona rezerwacja miejsca przy stoliku.
Ilość miejsc ograniczona


Zapewniamy na parę :
- wódka Wyborowa 0,5l
- sok 1l
- szampan
- na stołach: zimne i ciepłe zakąski, wybór serów, trzy rodzaje sałatek, półmiski wędlin, kurczaki,
barszcz.
owoce.
(oferta gastronomiczna na jedną osobę jest pomniejszona o połowę)

-------------------------------------PONADTO:


W barze posiadamy bogaty wybór różnych alkoholi z całego świata, likierów, z których nasi barmani będą wyczarowywać wyśmienite drinki i koktajle. Posiadamy wybór napoi bezalkoholowych oraz specjalną ofertę gastronomiczną na ten dzień.
Informacji udzielamy także  telefonicznie (68) 325 50 93 w każdy dzień po godz.18.00

 

 


 

 

 

Regulamin imprezy sylwestrowej w klubie 4 Róże dla Lucienne

1. Wstęp na imprezę sylwestrową mają osoby pełnoletnie, posiadające bilet upoważniający do jednorazowego wejścia na teren imprezy.

2. Obowiązuje kategoryczny zakaz wnoszenia i spożywania na terenie imprezy własnego alkoholu, napojów, artykułów spożywczych, materiałów pirotechnicznych pod groźbą opuszczenia lokalu.

3. Nie będą wpuszczane na imprezę lub zostaną z niej usunięte osoby, które odmawiają poddania się czynności sprawdzenia uprawnień do przebywania na imprezie, legitymowania w celu ustalenia tożsamości i pełnoletniości, poddania się czynności sprawdzenia wnoszenia własnego alkoholu, napojów, materiałów pirotechnicznych, art. spożywczych.

4. Na teren imprezy mają zakaz wstępu osoby w znacznym upojeniu alkoholowym lub pod wpływem innych środków odurzających.

5. Na teren imprezy nie będą wpuszczane osoby, które swym zachowaniem stwarzają potencjalne zagrożenie dla porządku publicznego.

6. Osoby obecne na imprezie sylwestrowej mają obowiązek zachowywania się w sposób nie zagrażający bezpieczeństwu innych uczestników , personelu na tej imprezie, a w szczególności powinny przestrzegać regulamin obiektu i imprezy, który jest dostępny na stronie www.4roze.pl.

7. W przypadku zagrożenia stosować się do zaleceń personelu.

8. Na teren klubu obowiązuje zakaz wnoszenia: broni, materiałów pirotechnicznych np. petard, rac, zimnych ogni itp., materiałów zagrażających zdrowiu i życiu innych uczestników imprezy, alkoholu, środków odurzających, art. spożywczych, napojów.

9. Organizator zastrzega sobie prawo do przeglądania odzieży i przynoszonego bagażu osób wchodzących na imprezę, w przypadku stwierdzenia przez bramkarza chęci wniesienia w/w materiałów, będą one odbierane i rekwirowane. Osoby, które nie poddadzą się tej czynności nie będą wpuszczane na teren imprezy.

10. Organizator nie prowadzi depozytu przedmiotów, których wnoszenie i posiadanie na terenie imprezy jest zabronione.

11. Organizator zabrania wprowadzania na teren imprezy zwierząt.

12. Zabrania się niszczenia dekoracji sylwestrowej, ozdób klubu  innych obiektów znajdujących się na terenie klubu oraz mienia firmy, a także do samowolnego przemieszczania urządzeń, wyposażenia klubu.

13. Zabrania się okrzyków prowokujących lub nawołujących do zakłócenia porządku i bezpieczeństwa, mogących stanowić zarzewie konfliktu, obraźliwych lub poniżających inne osoby z uwagi na ich płeć, rasę, wyznanie, przekonanie polityczne lub z jakiegokolwiek powodu, osoby takie będą usuwane z terenu imprezy.

14. Osoby znajdujące się na terenie imprezy sylwestrowej, które dopuszczą się do jakichkolwiek zakłóceń porządku i bezpieczeństwa publicznego, będą stwarzać zagrożenie dla innych uczestników oraz personelu, będą naruszać dobre obyczaje, niszczyć mienie lub nie stosować się do regulaminu klubu oraz imprezy będą usuwane z terenu imprezy.

15. Organizator imprezy nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione mienie na terenie imprezy.

16. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do stosowania się do zaleceń personelu oraz służb porządkowych.

17. Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy wyłącznie do organizatora.

KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00