GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

Ze względu na małą przedsprzedaż biletów organizator postanowił odwołać koncert zespołu VADER i WARFIST w Zielonej Górze w dniu 11.05.2014. Bilety zakupione można oddawać w punktach zakupu. W przyszłości prosimy korzystać z możliwości przedsprzedaży biletów.VADER

http://www.vader.pl/


Vader — polska grupa wykonująca muzykę z pogranicza thrashdeath metalu. Powstała w 1983 roku z inicjatywy gitarzysty Zbigniewa "Viki" Wróblewskiego oraz Piotra "Petera" Wiwczarka, pełniącego wówczas funkcję basisty. W początkowym okresie działalności muzyka Vader oscylowała wokół speedheavy metalu inspirowanego dokonaniami grup Judas PriestAccept. Po 1985 roku za sprawą odnoszącego wówczas największe sukcesy kwartetu Slayer, grupa Vader zwróciła się w stronę thrash, a następnie death metalu.

Liderem Vader nieprzerwanie od początku istnienia jest Piotr "Peter" Wiwczarek, który w latach późniejszych objął funkcję gitarzysty i wokalisty. Muzyk jest także głównym kompozytorem i autorem tekstów formacji. W swej twórczości zespół nawiązuje m.in. do twórczości H.P. Lovecrafta oraz porusza takie zagadnienia jak śmierć czy wojna. W 2012 roku grupa otrzymała nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego — Fryderyka.

Z biegiem lat formacja zyskała status legendy oraz znaczącego źródła inspiracji dla późniejszych grup muzycznych, takich jak: DecapitatedDissenter, czy Yattering. Vader, wraz z takimi grupami jak Imperator, Exorcist, ArmagedonSlashing DeathConvent, zaliczany jest dziś do prekursorów gatunku death metal w Polsce. Nazwa zespołu nawiązuje do fikcyjnej postaci Dartha Vadera, bohatera sagi Gwiezdne Wojny. Według danych z 2002 roku wydawnictwa zespołu sprzedały się na świecie w nakładzie przekraczającym 500 000 egzemplarzy.

WARFIST

Warfist to zielonogórski band działający od 2004 roku. Idea stojąca za powstaniem zespołu była prosta - granie chamskiej, agresywnej i do szpiku kości metalowej muzy. Inspirowani takimi tuzami jak Bathory, Venom, Sodom, Slayer czy Motörhead przez wszystkie lata swojej działalności wiernie trzymali się tej zasady, proponując swoim odbiorcom 666% metalu w metalu. Na koncie posiadają już kilka wydawnictw, wśród których znajdziemy również materiały wydane na zachodzie Europy oraz Stanach Zjednoczonych. Głównie były to splity z kroczącymi tą samą ścieżką co Warfist kapelami z Polski i zagranicy (m.in. Empheris, Exhalation, Witchtrap). Ich debiutancki album "The Devil Lives in Grünberg" ukazał się w tym roku, dokładnie 14 lutego, nakładem Wydawnictwa Muzycznego Psycho. Płyta zawiera jadowitą porcję smolistego black/thrash metalu w stylu złotej ery lat 80. Został już doceniony przez maniaków w Polsce i poza jej granicami. Na najbliższym koncercie, Warfist zaprezentuje seta, składającego się w przeważającej cześci z utworów z "The Devil Lives in Grünberg".

ARTYSTOM

PIZZĘ SERWUJE

PIZZERIA

GIOCONDA

www.gioconda.zgora.plVADER, WARFIST - koncert

miejsce:
"4 Róże dla Lucienne"
Zielona Góra
Stary Rynek 17
tel.(68) 325 50 93
www.4roze.pl

https://www.facebook.com/4roze


wydarzenie na facebook:

https://www.facebook.com/events/1483895461824293/
### PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE WYDARZENIA ###
sala koncertowa klimatyzowana

palarnia wewnątrz klubu

wi fi zone

obiekt monitorowany


data:

11.05.2014 (niedziela) godz.19.00

klub otwieramy o godz.18.30

bilety:

(wersja kolekcjonerska)

35/40 zł


bilety do nabycia w klubie "4 Róże dla Lucienne"
oraz bileterii MuzArt

Rezerwacje biletów SMS dla fanów spoza Zielonej Góry
treść: VADER + nazwisko + miasto + ilość biletów
na numer: 501 77 66 01

Bilety z rezerwacji SMS dostępne będą na bramce przed koncertem
po okazaniu dowodu tożsamości.
Cena biletu rezerwacji SMS jak w przedsprzedaży.
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00