GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER
Jadymy durch! – takie motto przyświecać będzie styczniowemu koncertowi Oberschlesien w Zielonej Górze. Po sukcesie w programie Must Be The Music, grupa nie spuszcza z tonu. Widowiskowy koncert zaplanowany na 22 stycznia 2013 w klubie "4 Róże dla Lucienne", z pewnością przyciągnie i zachwyci już zdeklarowanych oraz przyszłych fanów formacji.
Dzięki Oberschlesien mocny i czysty przekaz zawarty w słowach i dźwiękach, wprost z serca Górnego Śląska trafił do słuchaczy w całej Polsce. Projekt tworzy szóstka doświadczonych muzyków, którzy pragną pokazać śląską tożsamość w nowym świetle. Zainspirowani formacją Rammstein, która śpiewając po niemiecku z hukiem podbiła świat, sięgają po industrialne brzmienia z mocnymi tekstami, śpiewanymi po śląsku. Efektem są szczere, głębokie piosenki o radości życia, rozstaniach i powrotach, kobietach, motocyklach, wódzie i przede wszystkim o życiu tu – na Górnym Śląsku (członkowie grupy pochodzą z Piekar Śląskich, Bytomia i Sośnicy). Zespół występuje w składzie: Michał „Mody" Stawiński – wokal, Marcel „Marshall" Różanka – szlagcojg (bębny), Bronek „Bronix" Lewandowski – wiesła, Wojtek „Jaś" Jasielski – basówa oraz Tomek „Wyznawca" Dyrda –wiesła. O tym, jak skutecznie grupa Oberschlesien zmiata stereotyp śląskości karykaturalnej i – niestety - trywialnej, najlepiej przekonać się Na żywo, podczas koncertu – Oberschlesien. Jadymy durch! 22 stycznia w Zielonej Górze!
Oberschlesien o sobie: „Chcemy pokazać wszystkim, a najbardziej samym sobie, że można pisać, śpiewać i myśleć po śląsku. Chcemy zrobić coś normalnego dla Ślązaka i coś ciekawego, innego dla ludzi, którzy ze Śląskiem nie mają, a być może chcieliby mieć coś wspólnego. Dla nich mamy krótkie, życiowe opowieści z mocnym słowem i potężnym brzmieniem".
Adresy internetowe:
www.oberschlesienzespol.com
www.facebook.com/Oberschlesienzespol
Linki:
http://www.youtube.com/watch?v=oJP1higuWcI
http://www.youtube.com/watch?v=vTCgfRUlD98
http://www.youtube.com/watch?v=WmzZMKKrKzQ


OBERSCHLIESEN - koncert

 

miejsce:
"4 Róże dla Lucienne"
Zielona Góra
Stary Rynek 17
tel.(68) 325 50 93
www.4roze.pl

 


sala koncertowa klimatyzowana

palarnia wewnątrz klubu

wi fi zone

obiekt monitorowany


data:

22.01.2013 (wtorek) godz.20.00bilety:

 

15 zł - studencki

20 zł - przedsprzedaż

25 zł - w dniu koncertu

(ilość biletów ograniczona !!!)


bilety do nabycia w klubie "4 Róże dla Lucienne"
oraz księgarni muzycznej Muz-Art

info i organizacja Igor Skrzyczewski - tel. 501 77 66 01KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00