GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

Blade Loki to wszechstronny skład, który za sprawą 20-letniej już działalności zapewnił sobie miejsce w czołówce polskiej sceny alternatywnej. Ich twórczość to z jednej strony przewrotne i zaangażowane społecznie teksty, z drugiej - piekielna energia, która od pierwszych sekund uderza do głowy. Melodyjna mieszanka punk-rocka i ska, wzbogacona rewelacyjnym brzmieniem instrumentów dętych i ostro doprawiona wokalem Agaty Polic sprawia, że Blade Loki to nieposkromiony żywioł! Zespół zagra swój koncert w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" w ramach cyklu Maximum Punkrocka w niedzielę 4 listopada 2012 o godz.19.00 jako support wystąpi formacja Holden Avenue.

 

 

Blade Loki

Zespół powstał we Wrocławiu w 1992 roku, a już 3 lata później płytą „Młodzież olewa” zapewnił sobie tytuł „Debiut roku”. Kolejne krążki - „Blada płyta” oraz „Psy i koty” – stały się z kolei przepustką do występu na Przystanku Woodstock. Prawdziwy sukces przyniósł muzykom jednak czwarty album „...no pasaran” i to od momentu jego wydania kariera Bladych Loków zaczęła błyskawicznie nabierać tempa. Zespół dwukrotnie pojawił się w programie „Kuba Wojewódzki Show”, a tytułowy utwór z ostatniego wspomnianego albumu można usłyszeć na składance „Bez obciachu” obok kawałków Hey czy Abradaba. Ugruntowana pozycja w czołówce polskich grup alternatywnych stała się motywacją do dalszych działań - w 2009 roku ukazała się piąta płyta „Torpedo Los”, gdzie obok Agaty Polic do współpracy zaproszona została Agnieszka „Majka” Niemczynowska. „FRUUU” - ich najnowszy album - jest najlepszym dowodem na to, że Blade Loki nadal są w doskonałej formie. Płyta, choć utrzymana w typowej dla Bladych alternatywnej konwencji, dowodzi jak ogromny krok naprzód postawili muzycy w ciągu ostatnich kilku lat i jak efektywnie wykorzystali dotychczasowe doświadczenia muzyczne.

 ARTYSTOM

PIZZĘ SERWUJE

PIZZERIA

GIOCONDA

www.gioconda.zgora.pl

 

 

HOLDEN AVENUE

HOLDEN AVENUE to wrocławska formacja powołana do życia w lutym 2007 roku. Premiera pierwszej płyty pt. „Holden Avenue”, wyprodukowanej wraz z Przemkiem “Perłą” Wejmannem (Perlazza), odbyła się 4 maja 2009 roku nakładem wydawnictwa Rockers Publishing (Lou & Rocked Boys). Płytę promował singiel „Easy”, do którego powstał teledysk zrealizowany przez Mateusza 'Manię' Winkla. Zespół intensywnie koncertował i pracował nad materiałem na kolejny album, którego premiera miała miejsce we wrześniu 2011 roku. Współproducentem albumu “Emisja” ponownie został Przemek „Perła” Wejmann, a wydawcą podobnie jak w przypadku debiutanckiego krążka Rockers Publishing. W lipcu 2011 roku miała miejsce zmiana wokalisty. Z zespołu odszedł Prochu, z którym zespół nagrał dwa albumy, a jego miejsce zajął Jacek Wolny. Z nowym wokalistą zespół nagrał nowe wersje trzech utworów, które wcześniej zostały zarejestrowane na album "Emisja". Od początku istnienia zespół stawiał na energie koncertową i przez pięć lat działalności, grając setki koncertów na scenach w całej Polsce i za granicą, towarzyszył wielu polskim i zagranicznym gwiazdom wysyłając melodyjną i pozytywną energią. Holdeni mieli przyjemność wystąpić na największych polskich festiwalach Jarocin Festiwal, Slot Art Festiwal, GO Rock Festiwal, Baltic Games, Ursynalia 2012. Holden Avenue to ponadto zdobywcy licznych nagród na festiwalach, w tym laureaci nagrody publiczności - Złotego Kameleona na Jarocin Festiwalu 2009. Obecnie zespół ukończył prace nagraniowe nad trzecim albumem, którego premiera planowana jest jesienią 2012 roku.

 

 

 


 

Blade Loki + Holden Avenue - koncert

miejsce:
"4 Róże dla Lucienne"
Zielona Góra
Stary Rynek 17
tel.(68) 325 50 93
www.4roze.pl

 


sala koncertowa klimatyzowana

palarnia wewnątrz klubu

wi fi zone

obiekt monitorowany


data:

04.11.2012 (niedziela) godz.19.00

bilety:

(wersja kolekcjonerska)

15 zł - przedsprzedaż
20 zł - w dniu koncertu

bilety do nabycia w klubie "4 Róże dla Lucienne"
oraz księgarni muzycznej Muz-Art

Rezerwacje biletów SMS dla fanów spoza Zielonej Góry
treść: jaki koncert + nazwisko + miasto + ilość biletów
na numer: 501 77 66 01

 


KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00