GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER
Po raz pierwszy w  " 4 Różach.."  i po raz pierwszy od wielu lat w Zielonej Górze zagra zespół CETI. Grupa legendarnego wokalisty GRZEGORZA KUPCZYKA zaprezentuje się głównie w odsłonie promującej najnowszy album " Ghost Of The Universe Behind the Black Curtain " z albumu uznanego za jedenz najlepszych w gatunku heavy ostatnich lat , ale nie zabraknie też i tych starszych a zawsze tak wyczekiwanych przez fanów hitów grupy.Dodać też należy iż wciąż trwają obchody XXX lecia działalności scenicznej wyjątkowego głosu polskiego Rocka, Hard rocka i Metalu GRZEGORZA KUPCZYKA - najsłynniejszego wokalisty grupy Turbo przez niemal 30lat, a od ponad 20 lat frotmana formacji CETI . Podczas koncertu zatem zakupić będzie można promocyjnie nie tylko najnowszy album CETI, ale także prezentowany będzie również dwupłytowy album "Grzegorz Kupczyk  30lat ", wydany w tym roku przez Artystę z okazji  ww jubileuszu. Koncert w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" odbędzie się w niedzielę 18 listopada 2012 o godz.19.00 - zapraszamy !!!


Zespół powstał 1989 roku z inicjatywy Grzegorza Kupczyka, wokalisty zespołu Turbo oraz Marii Wietrzykowskiej. Nazwa zespołu pochodzi od programu poszukiwań cywilizacji pozaziemskich NASA z 1971 roku (Communication With Extraterestrial Inteligence). Na pierwszej płycie, nagranej w składzie: Grzegorz Kupczyk(śpiew,gitara basowa), Marihuana (instrumenty klawiszowe), Andrzej Łysów (gitara), Jacek Jabłoński (perkusja), gościnnie wystąpił Czesław Niemen. W początkowych latach istnienia zespołu przyniósł m.in. stworzenie płyty do obrazu filmowego Andrzeja Szczygła - Red Inter Show oraz nagranie drugiego albumu Lamiastrata z nowym perkusistą Marcinem "Muckiem" Krystkiem i basistą Maciejem Przybylskim. Kolejną płytą był zapis koncertowy z RFN i Jarocina '92. W 1994 nagrana została kolejna studyjna płyta Rasizm.
Kolejne lata działalności zespołu to kolejne nagrania studyjne i kolejne zmiany personalne w zespole. W zespole pojawili się Valdi Moder (gitara) i Marcin Sauter (gitara basowa) w 1995, zamienieni rok później na Przemysława "Burzę" Burzyńskiego (gitara) Bartka Urbaniaka. W 2003 ukazała się płyta Shadow Of The Angel był to równocześnie pożegnalny koncert Burzyńskiego którego zastąpił Bartek Sadura. W 2004 roku zespół odbył trasę koncertową jako gość specjalny zespołu Vaderpodczas Blitzkrieg II a w 2007 roku ukazał się kolejny, siódmy album grupy pt. (...)perfecto mundo(...), w listopadzie tego samego roku zespół odbył trasę koncertową promującą wydawnictwo. W 2008 roku zespół zagrał koncert z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Kaliskiej pod batutą Adama Klocka. Występ odbył się w Kaliszu. To śmiałe przedsięwzięcie okazało się jedynym jak dotąd w dziedzinie heavy w Polsce oraz wybitnym sukcesem zarówno artystycznym jak i komercyjnym. Kolejne koncerty z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej promujące wydawnictwo Akordy Słów czyli rock i metal symfonicznie odbyły się w Ostrowie Wielkopolskim oraz w Warszawie. 1 marca 2011 roku we współpracy z Grzegorzem Kupczykiem oraz pozostałymi członkami zespołu powstało stowarzyszenie będące formalnym fanklubem pod nazwą "Lamiastrata" - Oficjalny Fanklub Grzegorza Kupczyka i zespołu CETI.

 

 

ARTYSTOM

PIZZĘ SERWUJE

PIZZERIA

GIOCONDA

www.gioconda.zgora.pl

Grzegorz Kupczyk & CETI - koncert

miejsce:
"4 Róże dla Lucienne"
Zielona Góra
Stary Rynek 17
tel.(68) 325 50 93
www.4roze.pl

 


sala koncertowa klimatyzowana

palarnia wewnątrz klubu

wi fi zone

obiekt monitorowany


data:

18.11.2012 (niedziela) godz.19.00

bilety:

(wersja kolekcjonerska)

25 zł - pierwszy bilet
drugi bilet za pół ceny !!!

(ilość biletów ograniczona !!!)

bilety do nabycia w klubie "4 Róże dla Lucienne"
oraz księgarni muzycznej Muz-Art

Rezerwacje biletów SMS dla fanów spoza Zielonej Góry
treść: jaki koncert + nazwisko + miasto + ilość biletów
na numer: 501 77 66 01

 


KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00