GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER
Eter radiowy okazuje się już nie wystarczyć audycji radiowej „Metalizacja” nadawanej co poniedziałek o 22.00 w Akademickim Radiu Index. W związku z tym postanowiła ona rozszerzyć swoją działalność o szerzenie metalowej propagandy przez koncertowe rytuały. Pierwszy z nich odbędzie się już 20 kwietnia (piątek) o godzinie 19.00 w "4 Różach dla Lucienne". Pojawią się na nim trzy kapele reprezentujące różne oblicza metalowej młócy, ale tak samo skutecznie porażające nią zebraną pod sceną gawiedź. Będzie ogień, zniszczenie i fruwające flaki, zatem nie ma co się zastanawiać tylko rezerwować sobie termin na ten wieczór. A umilać go Wam swoim towarzystwem będą: EMBRIONAL z Zabrza, oraz dwie zielonogórskie załogi – WARFIST i LETHAL INJECTION.EMBRIONAL - powstał w 2003 r.  2005 r. to początek deathmetalowej zarazy. Miks starego, piekielnego klimatu z obecnym obliczem death metalu plus opętane nuty i choroba psychiczna każdego z muzyków.  2006 r. to 1. demo EMBRIONAL "Cusp Of Evil", które oficjalnie zostało wydane jako digipack w 2008 r. przez OLD TEMPLE Records.  2007 r. to 2. demo EMBRIONAL "Annihilation" (6 numerów) - własne wydanie. Zespół intensywnie gra na żywo oraz pokazuje się szeroko w prasiepodziemnej. 2009 r. to split EMBRIONAL/EMPHERIS - wydawcą jest OLD TEMPLE Rec. (materiał zawiera po dwa autorskie numery i po 4 covery w zaskakujących wersjach). Wszystkie wydane materiały, jak i występy na żywo zbierają bardzo pochlebne opinie wśród znawców tematu, czyli maniaków death metalu i tradycji sex-drinks and metal w wersji schizo!  Na początku 2011 r. Embrional nagrał nowy materiał na pełny album "Absolutely Anti-Human Behaviors". Mix i master zrobił mistrz ekstremy - Arek "Malta" Malczewski, który znany jest z realizacji , produkcji i współpracy z wieloma znanymi muzykami, takimi jak m.in.: BEHEMOTH, DECAPITATED, AZARATH, LOST SOUL, VESANIA, THUNDERBOLT, BLACK RIVER, MOON, ASGAARD, DEVILYN, NOMAD, ELYSIUM, NEOLITHIC. Wszystkie teksty napisał Arek Jendzicki z Morbidious Pathology Zine, a całą oprawą graficzną zajął się Mariusz Krajewski, współpracujący już z zespołem przy okazji demo "Annihilation". Wydaniem płyty po raz kolejny zajmie się Old Temple. Płyta ukaże 31.03. 2012 r.
WARFIST - Kapela powstała w roku 2004. Latem 2005 zaszywa się w swojej sali prób i nagrywa tam debiutancki demo/reh „Pure Fucking Hell”. Rok później spłodzone zostaje drugie demo „Tunes Of Hell and Alcohol”, które zyskuje całkiem dobre recenzje w podziemnej prasie zarówno krajowej jak i zagranicznej. W późniejszych latach ukazują się materiał na siedmiocalowym winylu „HellTyrant Rising” nakładem niemieckiej Iron Bonehead Productions, oraz 3-way split „United In Annihilation” wraz z angielskim Acral Necrosis oraz kolumbijskim Witchtrap. Materiał ten ukazał się w barwach amerykańskiego labela Ground Zero Entertainment. Splity stają się po jakimś czasie specjalnością kapeli, gdyż do swojej dyskografii dopisują trzy kolejne materiały tego typu, w tym jeden koncertowy. Są to wydawnictwa „Beasts Of Necrothrash” (Fallen Angel Prod.) oraz „Live Necroism” dzielone z warszawskim Empheris, a także 3-way split „Satanic & Violent Metal Aggression” (Psycho Records) dzielony z Exhalation i Mesmerized. Jeśli chodzi o występy na żywo kapela zagrała już w wielu miejscach w Polsce (m.in. Warszawa, Poznań, Wrocław czy rodzima Zielona Góra), a także zdarzyło się kilka sztuk zagranicą. Miały one miejsce głównie w Niemczech (m.in. Berlin, Norymberga), a także na ukraińskim Metal Heads’ Mission Open Air Festival 2008, gdzie jako headlinerzy wystapiły takie grupy jak Samael, Moonspell czy Gorgoroth. W Polsce Warfist supportował m.in. takie uznane marki jak Vader, Christ Agony, Witchmaster czy Acid Drinkers. Aktualnie Warfist planuje wydanie debiutanckiego albumu zawierającego muzykę z gatunku black/thrash metal ze szczyptą rock’n’rollowego feelingu, inspirowaną takimi grupami Bathory, Sodom, Slayer czy Motorhead lub Venom. Materiał zawierać będzie 9 premierowych kompozycji (w tym instrumentalne intro) plus 2 nowe wersje starszych kawałków. Wszystko rzecz jasna utrzymane w korzennie diabelskiej konwencji.

LETHAL INJECTION - zespół grający szeroko pojęty brutalny metal. Grupa powstała 26 listopada 2010r z inicjatywy Krzysztofa Biela. Skład zespołu po licznych perturbacjach osobowych wyklarował się w ostatecznym składzie:

Kamil "Rootcher" Ruczyński - Wokal
Krzysztof "SamWieszKto" Biel - Gitara
Oskar "Osa" Libner - Gitara
Krzysztof "Olej" Olejniczak - Bas
Paweł "Bob'son" Bobrowski - Perkusja

Po sześciu miesiącach zespół zagrał swój pierwszy koncert, w swoim rodzinnym mieście Zielonej Górze. Debiut okazał się wielkim sukcesem, który podniósł morale całego zespołu i zachęcił do cięższej pracy. Która zaowocowała możliwością supportowania polskiego zespołu Frontside. Po świeżo nabytym zaroście doświadczenia, kolejnym sukcesem Lethal Injection było zajęcie trzeciego miejsca na polsko-niemieckim przeglądzie "Metal Battle", w Guben. Fundusze uzyskane z konkursu pozwoliły sfinansować pierwsze demo, które zrealizowało "Metal Sound Studio". Po nagraniu dema zespół planuje kolejne koncerty i dalszą prężną aktywność na polskiej metalowej scenie muzycznej.

EMBRIONAL + WARFIST +  LETHAL INJECTION - KONCERT

MIEJSCE:

"Klub muzyczno-artystyczny "4 Róże dla Lucienne"

Zielona Góra, Stary Rynek 17, teL.(68) 325 50 93

www.4roze.pl

DATA:

20.04.2012 (piątek) godz.19.00

BILETY:

w dniu koncertu - 10 zł

do nabycia przed koncerteminfo: Igor Skrzyczewski
tel. 501 77 66 01

rezerwacje biletów dla fanów spoza Zielonej Góry:
sms o treści:
nazwa koncertu + nazwisko + miasto + ilość biletów
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00