GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

Fundacja Kombinat Kultury zaprasza na koncert z cyklu Sztuka Kultury do zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne". W środę 13 listopada 2013 o godz.20.00 wystąpi formacja Riffertone. Riffertone to pasja, emocje, intymność. Akustyczny duet zauraczający publiczność i kojący w brzmieniu. Jarek i Albert, głos i gitara, słowa i muzyka. Koncerty pozwalają im się uzewnętrznić i wprowadzić publiczność w ich własny świat.

Riffertone zrodził się spontanicznie ok. 6 lat temu, kiedy to z inicjatywy Alberta Kokoszewskiego (gitara akustyczna) oraz Jarosława Krużołek (wokal) został wraz z Danielem Pytel (gitara basowa) oraz Marcelem Foltan (perkusja) uformowany zespół. Zespół od początku skupił się na autorskim materiale, jednak pomimo prób i starań z racji sytuacji losowych, w tym składzie zagrał tylko jeden koncert.


Po kilku miesiącach przerwy, Riffertone powrócił jako duet, w składzie Albert Kokoszewski i Jarek Krużołek.  Zagrali kilka małych, kameralnych koncertów na terenie Śląska.  W miedzyczasie domowym sposobem nagrywali swoje kompozycje, które później zamieszczali na portalu Youtube.

Nie był to ostatni upload w ich wykonaniu. Swoje utwory w 2011 roku zgłosili do przeglądu zespołów muzycznych "Zrób Głośniej!" organizowanego przez T-mobile. Już jako laureaci pierwszego etapu konkursu, który odbył sie w klubie Zbigniewa Hołdysa "Chwila da club" mieli możliwość szlifowania swoich umiejętności w „Muzycznej Owczarni” u boku takich autorytetów muzycznych jak: Wojtek Olszak, Kuba Badach, Piotr Cugowski, Wojtek Pilichowski,Marek Raduli, czy Tomasz Łosowski.

Po warsztatach muzycznych duet miał szczęście ponownie trafić do magicznej "Muzycznej Owczarni", tym razem, aby wystąpić tam z pełnym autorskim koncertem.

W lipcu duet zdobył I-sze miejsce podczas Międzynarodowego Festiwalu „Carpathia 2012” w Rzeszowie, a w sierpniu, na specjalne zaproszenie TVP Polonia, było gościem Dni Otwartych z okazji 60-cio lecia TVP. Ubiegły rok był dla Riffertone okresem duże aktywności. Duet zagrał blisko 40 koncertów,pracując jednocześnie nad materiałem, który ostatecznie, w połowie grudnia został zarejestrowany w

„Woobie Doobie Studio”. Producentem pierwszej, debiutanckiej płyty, jest jeden z czołowych polskich producentów muzycznych, Wojtek Olszak. 26 marca 2013 Riffertone wystąpił w Sali Kongresowej jako suport Mick’a Hucknall’a, lidera i wokalisty legendarnej grupy Simply Red. Rok 2013 to również czas zmian w zespole, który powiększył się o dwóch dodatkowych muzyków : Pawła Stachowiaka – gitara basowa oraz Tomka Machańskiego - perkusja

Zapraszamy na koncerty!
RIFFERTONE


koncert
z cyklu
Sztuka Kultury

wydarzenie na facebook:miejsce:
"4 Róże dla Lucienne"
Zielona Góra
Stary Rynek 17
tel.(68) 325 50 93
www.4roze.pl

sala koncertowa klimatyzowana

palarnia wewnątrz klubu

wi fi zone

obiekt monitorowanydata:
13.11.2013 (środa) godz.20.00


bilety:
10 zł - przedsprzedaż
15 zł - w dniu koncertu
możliwość rezerwacji miejsc siedzących na antresolach
ilość miejsc ograniczona - rezerwacje:(68) 325 50 93

bilety do nabycia w klubie "4 Róże dla Lucienne"
oraz księgarni muzycznej Muz-Art

Rezerwacje biletów SMS dla fanów spoza Zielonej Góry
treść: RIFF + nazwisko + miasto + ilość biletów
na numer: 501 77 66 01KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00