GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER
Ze względu na niskie frekwencje, organizator trasy ROCK FOR CHILDREN postanowił ją przerwać. Dlatego koncert w Zielonej Górze w dniu 18.05.2014 zostaje odwołany. Organizator planuje przełożyć koncerty na jesień. Przepraszamy za niedogodności.Na scenie:

KRUK - nowa nadzieja polskiej sceny hardrockowej, zespół zapraszany przez Deep Purple na supoorty !!!
KREON - klasyka heavy metalu nadal w znakomitej formie
VINCENT - powrót po latach legendy hardrocka, promujący nowa płytę aura
oraz niespodzianki
Z wielką uwagą śledzimy wydarzenia, które niby pozornie nie dotyczą nas a dzieją się tak niedaleko. Jeszcze dwadzieścia parę lat temu ze zrozumieniem i nieukrywaną satysfakcją media donosiły o kolejnej akcji pomocy dla polskich dzieci, dla ubogich rodzin. Nasi najmłodsi, a może nawet niejeden z Was wyjeżdżał na kolonie, wypoczynek, rehabilitację finansowana przez całkiem obcych, mówiących innym językiem ludzi. 

Historia tak zatacza koła, że potrafi role odwrócić. Gdy inni cierpią My możemy im teraz pomóc. Jeszcze nie tak dawno, dosłownie parę dni temu cieszyliśmy się wspólnym sukcesem organizacyjnym jakim było EURO 2012. Nadal mamy przed oczami twarze szczęśliwych kibiców, dzieci przemierzających ulice Kijowa, Charkowa, Lwowa. Żył tym cały polski i ukraiński naród. Dziś za naszą wschodnia granicą dominują łzy, cierpienie, niepewność jutra.

Pomóc można na wiele sposobów. My postanowiliśmy pomóc dzieciom z najbiedniejszych ukraińskich rodzin, a także z tych rodzin, które ucierpiały w wyniku wydarzeń ostatnich miesięcy na Ukrainie. Mamy konkretny cel: z pieniędzy, które pozyskamy sfinansujemy letni wypoczynek w Polsce wyżej wspomnianych dzieci. To cel konkretny, wymierny. Pieniądze nie trafią na bliżej nie określone konto za granicą. Wypoczynek dzieci zorganizuje Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy, we współpracy z wieloma instytucjami państwowymi, największymi mediami w Polsce, Ambasadą Ukrainy w Polsce, prywatnymi przedsiębiorcami.

Trasa koncertowa „ROCK FOR CHILDREN” to seria koncertów w całej Polsce. Wystąpią wykonawcy z Ukrainy, Polski, a także z krajów zachodniej Europy. Już jest pewne, że w pierwszej części trasy 1-4 maja br w kilku miastach Polski wystąpi ukraińska SYMFOMANIA, brytyjski ACDC UK oraz nasi krajowi wykonawcy ( w każdym mieście inni). Koncerty kontynuować będziemy na pewno przez cały maj i prawdopodobnie jeszcze aż do 20 czerwca br. 

Mamy nadzieję, że włączycie się w naszą akcję. Razem możemy sprawić, iż wiele dziecięcych twarzy rozjaśni uśmiech, że choć przez jakiś czas będą mogły zapomnieć o koszmarach, nabrać sił, uwierzyć w ludzi.
ARTYSTOM

PIZZĘ SERWUJE

PIZZERIA

GIOCONDA

www.gioconda.zgora.pl


ROCK FOR CHILDREN

trasa koncertowamiejsce:
"4 Róże dla Lucienne"
Zielona Góra
Stary Rynek 17
tel.(68) 325 50 93
www.4roze.pl

https://www.facebook.com/4roze


wydarzenie na facebook:

https://www.facebook.com/events/1489390177947142/
### PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE WYDARZENIA ###sala koncertowa klimatyzowana

palarnia wewnątrz klubu

wi fi zone

obiekt monitorowany


data:

18.05.2014 (niedziela) godz.18.00

klub otwieramy o godz.17.00

bilety:

(wersja kolekcjonerska)

29 zł


bilety do nabycia w klubie "4 Róże dla Lucienne"
bileterii MuzArt
oraz na bramce przed koncertem

Rezerwacje biletów SMS dla fanów spoza Zielonej Góry
treść: ROCK + nazwisko + miasto + ilość biletów
na numer: 501 77 66 01

Bilety z rezerwacji SMS dostępne będą na bramce przed koncertem
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00