GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER
Agencja bookingowa Sail Your Dreams Booking oraz zielonogórski klub "4 Róże dla Lucienne" mają wielką przyjemność zaprosić wszystkich na koncert zespołu Nothing Personal. Koncert odbędzie się we wtorek 9 czerwca o godz.20.00. 


NOTHING PERSONAL (melodic hardcore / Zielona Góra)

W 2012 roku grupa przyjaciół z Zielonej Góry powołała do życia projekt „Nothing Personal”. Pomimo krótkiego czasu istnienia formacja ma w swym dorobku szereg koncertów w Polsce i za granicą. Muzyka, którą tworzą wplata się w scenę nurtu Melodic Hardcore. Utwory cechuje duża dawka emocji, głęboka warstwa tekstowa i niebanalne aranżacje. Wszyscy członkowie grupy wkładają w utwory cząstkę siebie i choć nazwa sugeruje coś całkiem innego to w muzyce Nothing Personal odnaleźć można mnóstwo osobistych przeżyć i emocji.

http://facebook.com/wearenothingpersonal
http://nothingpersonalpl.bandcamp.com/


Exile (metal progresywny / Zbąszyń/Wolsztyn/Tyrszelajny)

Exile powstało w lutym 2013 roku z inicjatywy MerAssa i Golluma, którzy zaprosili do współpracy Czikena i w tymże składzie rozpoczęli realizację swego planu podboju wszechświatu. Po zaliczeniu niesamowicie udanego występu na festiwalu PZPR, trio postanowiło jednak zwiększyć siłę rzężenia i wypożyczyło od Zbąszyńskiej Skazy po Koszu ichniego krzykacza. W ten sposób, uzupełniony o osobę Dariusza Mikołajczaka zwanego pieszczotliwie Ursusem, narodził się krystalicznie doskonały niczym Perła Export Lager skład, w którym gramy do teraz. Wśród swych poprzednich doświadczeń scenicznych członkowie naszego ensamble’u wymieniają 2Loud, Drunk’n’Rolled, Phoney Atman, Dubajahga, Szałamaje.

https://www.facebook.com/Exilebanditos
https://www.youtube.com/watch?v=ubMoreQZXcIINFINATE (thrash / hardcore / metalcore) - Zielona Góra

Początki Infinate sięgają końca 2013 roku, kiedy to pomysł zrodził się w głowach gitarzystów zespołu - Patryka Korczyńskiego i Michała Druto. Do przełomu kwietnia i maja 2015 roku, grupa przechodziła liczne zmiany sekcji rytmicznej, aby ostatecznie nawiązać współpracę z perkusistą Filipem Łabuciem i basistą Błażejem Stachowiczem. Zespół wciąż poszukuje własnego, oryginalnego brzmienia czego owocem są pierwsze utwory , które grupa planuje zamieścić na swoim pierwszym demie, (najprawdopodobniej pojawi się na przełomie czerwca i lipca). Obecnie twórczość zespołu można określić jako połączenie gatunków - thrash / hardcore / metalcore. Sami artyści jednak nie chcą zamykać się w jakichkolwiek gatunkach, osobiście preferują określenie - szeroko pojęta muzyka estradowa.

www.facebook.com/infinatepolandMiejsce:
4 Róże dla Lucienne
Zielona Góra
Stary Rynek 17
tel.(68) 325 50 93

Sala koncertowa klimatyzowana
Palarnia wewnątrz klubu
Wi fi zone
Obiekt monitorowany

Data:
09.06.2015 (wtorek) godz.20.00Otwarcie klubu godz.18.00
wstęp: 7 zł


KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00