GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

Metalizacja Live Ritual powraca na sceniczne deski klubu "4 Róże dla Lucienne" po raz szósty. Tym razem we współpracy z Left Hand Sounds, wraz z którymi mamy zaszczyt zaprosić na black metalową masakrę, z udziałem lubelskiego Blaze Of Perdition, którym towarzyszyć będą zielonogórski Taran i babimojski Order Helvete! Rytuał odbędzie się w piątek 8 kwietnia 2016 o godz.19.00 w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne". Po koncercie zapraszamy na Rock'in'rollowe After Party !!!


BILETY WYŁĄCZNIE NA BRAMCE PRZED KONCERTEMBLAZE OF PERDITION
(Black Metal, Lublin)

Jeszcze kilkanaście miesięcy temu można było przypuszczać, że ta formacja nie zagra już nigdy. Wypadek, w którym zginął 23, basista Blaze of Perdition, a wokalista S. doznał poważnych obrażeń nieomal przekreślił dalszą działalność zespołu. Stało się jednak inaczej. Graniczne doświadczenie okazało się punktem zwrotnym w jego karierze. Powstała w następstwie płyta „Near Death Revelations” to triumfalny powrót lubelskich blackmetalowców i najbardziej autorski materiał w ich dorobku. Daleki od gatunkowych klisz album to dumne podjęcie rzuconej przez los rękawicy, a zarazem bezczelny manifest wolnych ludzi, którzy nie boją się splunąć przeznaczeniu w twarz. Album spotkał się ze świetnymi recenzjami i entuzjastycznym przyjęciem w kraju i poza jego granicami. Dowodem na to, że zespół jest jeszcze lepszej formie niż kiedykolwiek, była ubiegłoroczna trasa Days of No Light Tour. Przetoczyła się ona w listopadzie przez 9 polskich miast i spotkała się z rewelacyjnym odbiorem. Po udanym tournée posypały się kolejne propozycje koncertowe, wśród których znajduje się udział na prestiżowym festiwalu Netherlands Deathfest w Tilburgu. To nie jest koniec, to nie czas ukojenia.

Web: http://www.facebook.com/blazeofperdition
Posłuchaj: http://www.youtube.com/watch?v=hy_xPPJISco


TARAN
(Black Metal, Zielona Góra)

Trzy lata temu powrócili na scenę w niemal zupełnie zmienionym składzie. Z oryginalnego line-upu pozostał tylko gitarzysta Nechrist, który do współpracy zaprosił muzyków znanych chociażby z takich kapel jak Mystherium, Supreme Lord, Arkona czy Embrional. Przed rozłamem zespół zdołał zarejestrować album „Storming The House Of God” oraz split z wałbrzyskim Moontower „Devil’s Incarnation”. Natomiast w ubiełgym roku ukazał się wreszcie ich powrotny materiał, zatytułowany po prostu „Taran”, zawierający piekielnie szybką i agresywną dawkę black metalu, inspirowanego najlepszymi skandynawskimi wzorcami. Wydaniem płyty zajęła się wytwórnia Odium Records. W nowym składzie Taran zdołał już wyrobić sobie markę świetnej kapeli koncertowej, która nie zwykła brać jeńców.

Web: https://www.facebook.com/taranhorde
Posłuchaj: http://taranhorde.bandcamp.com/

ORDER HELVETE
(Black/Thrash Metal, Babimost)

Zespół powstał z inicjatywy gitarzysty Bartosza Jasica, który do współpracy zaprosił wokalistę Mateusza Jągowskiego. Pierwszy utwór zapowiadający EX NIHILO NIHIL FIT (wcześniej FATUM EP) ukazał się w sieci w sierpniu 2015, a we wrześniu tego samego roku uformował się pełen skład. Jesienią 2015 roku zespół zadebiutował na scenie supportując wraz z Nex koncert deathmetalowców z Demogorgon. Obecnie grupa pracuje nad wspomnianym minialbumem, który ukazać ma się wiosną 2016. Twórczość zespołu sami muzycy określają jako blackened thrash metal, na co wskazuje połączenie thrashowych i blackowych riffów oraz wrzaskliwego wokalu. 

Web: https://www.facebook.com/orderhelvete
Posłuchaj: http://youtu.be/4WgsFtIIu-4


Gdzie: 4 Róże dla Lucienne
Kiedy: 8 kwietnia 2016 (piątek)
Start: 19:00
Wjazd: 25 zł


BLAZE OF PERDITION, TARAN, ORDER HELVETE
koncert
METALIZACJA LIVE RITUAL vol.6


wydarzenie na facebook:
https://www.facebook.com/events/1020512691339367/
### PROSIMY UDOSTĘPNIAĆ WYDARZENIE ###


miejsce:
"4 Róże dla Lucienne"
Zielona Góra
Stary Rynek 17
tel.(68) 325 50 93
www.4roze.pl
https://www.facebook.com/4roze

sala koncertowa klimatyzowana

palarnia wewnątrz klubu

wi fi zone

obiekt monitorowanydata:
08.04.2016 (piątek) godz.19.00

bilety
25 zł - do nabycia na bramce przed koncertem

możliwość rezerwacji miejsc siedzących na antresolach
5 zł/osoba ilość miejsc ograniczona
rezerwacje:(68) 325 50 93 codziennie po godz.19.00


organizacja koncertów i imprez w klubie "4 Róże dla Lucienne" - Igor Skrzyczewski - tel. 572 909 626


KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00