GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER
Niekwestionowana legenda polskiego heavy metalu – zespół TURBO w listopadzie 2013 wydał nowy album! Płyta „Piąty Żywioł” pojawiła się na półkach sklepowych 12 listopada 2013 nakładem wytwórni Metal Mind Productions. Nowy krążek TURBO funduje potężną dawkę klasycznego brzmienia za jakie pokochali ich fani, z tym że w nowoczesnych aranżacjach. Nad produkcją albumu czuwał Perła (ex Acid Drinkers, Guess Why), który nadał brzmieniu tej płyty prawdziwą siłę. Koncert promujący tą płytę odbędzie się w Zielonej Górze w niedzielę 19 stycznia 2014 o godz.19.00 w klubie "4 Róże dla Lucienne". Jako support wystąpi laureat XIV edycji Międzynarodowego Festiwalu Rock Nocą - zespół RWA !!!

Grafika na okładce mocno nawiązuje do tytułu krążka, bo jak mówią muzycy: „W naszej koncepcji, oprócz czterech znanych nam żywiołów jest jeszcze piąty. Człowiek tak jak żywioły odmienia oblicze ziemi, ma w sobie siłę, którą można w pewien sposób zestawić z siłą żywiołów, czasami wykorzystuje tę siłę w dobry sposób, a czasami nie” . Ten zamysł odzwierciedla także obrazek jaki będzie zdobił front płyty „Piąty Żywioł”.

Na trasę koncertową z premierowym materiałem muzycy TURBO kazali nam czekać cztery długie lata. Jak zapewniają muzycy, TURBO nie chce porywać się na nowości, bo na koncertach fani oczekują  od nich klasycznych utworów i nie są zwolennikami zmian.

Utwór „Cień Wieczności” będzie pilotował album aż do premiery i został wybrany wspólnie przez zespół. Ci, którzy mieli okazję w ostatnim czasie wybrać się na koncert TURBO zapewne mieli okazję i szczęście posłuchać go już w wersji live. W dniu premiery ukazał się także oficjalny klip do innego utworu, zatytułowanego "Serce na Stos".


Obecnie TURBO występuje w składzie:


Tomasz Struszczyk – vocal
Wojciech Hoffmann – gitary
Bogusz Rutkiewicz – bas
Dominik Jokiel – gitary
Mariusz Bobkowski – perkusja

RWA

Zespół RWA został założony pod koniec 2010r. w Gorzowie Wielkopolskim przez śpiewającego gitarzystę Michała "Zapka" Zapałę i basistę Kamila Melera, którzy niemalże dwa lata grali wcześniej razem w hard rockowej kapeli Alter. Nieco później metalowego rozpędu dodał im perkusista Adrian Fołta. W trzyosobowym składzie miesiąc po swoich narodzinach RWA dwoma kawałkami odziedziczonymi po Alterze wygrało festiwal SMAK.

Początek roku 2011 dla grupy RWA, to wielkie przybycie klawiszowca Mariusza "Balona" Nawrockiego. W ten oto sposób zasilony zespół nabrał bardzo dużo cech odpowiedzialnych za jego dzisiejszy charakter. Urósł klimat, rozwinęły się melodie, pojawił się nowy ciężar. RWA znów zdobyło jedną z czterech równorzędnych, głównych nagród festiwalu SMAK. Rok 2012 to czas eksperymentów z progresją, rozwój umiejętności, inwestycje w coraz lepsze graty oraz coraz bardziej udane działania marketingowe.

Dużym wydarzeniem dla zespołu RWA okazał się koncert w rodzimym Gorzowie Wielkopolskim, gdzie 01 września 2012 r. grupa wystąpiła w ramach Lubuskich Kulinariów Regionalnych, poprzedzając swoją twórczością koncert formacji LUXTORPEDA. Kolejnym przystankiem wrześniowej promocji grupy RWA, był występ w studiu i na antenie Polskiego Radia PiK. Niedługo później zespół grał przed CETI oraz Bladymi Lokami. Początek roku 2013 to zmagania z profesjonalnym wydaniem EP-ki "Wojna!" oraz trasa koncertowa "Tetris Tour".

https://www.facebook.com/rwagorzow?fref=ts


ARTYSTOM

PIZZĘ SERWUJE

PIZZERIA

GIOCONDA

www.gioconda.zgora.pl

TURBO - koncert
http://turbo.art.pl/

wydarzenie na facebook:
https://www.facebook.com/events/1435602986657766/miejsce:
"4 Róże dla Lucienne"
Zielona Góra
Stary Rynek 17
tel.(68) 325 50 93
www.4roze.pl

sala koncertowa klimatyzowana

palarnia wewnątrz klubu

wi fi zone

obiekt monitorowanydata:
19.01.2014 (niedziela) godz.19.00


bilety:
30 zł - przedsprzedaż
40 zł - w dniu koncertu
możliwość rezerwacji miejsc siedzących na antresolach
ilość miejsc ograniczona - rezerwacje:(68) 325 50 93

bilety do nabycia w klubie "4 Róże dla Lucienne"
oraz księgarni muzycznej Muz-Art

Rezerwacje biletów SMS dla fanów spoza Zielonej Góry
treść: TURBO + nazwisko + miasto + ilość biletów
na numer: 501 77 66 01


KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00