Skip to content
body club

domowe spa

Domowe SPA to doskonały sposób na ukojenie skołatanych nerwów i przywrócenie równowagi w domowym zaciszu. Szybki tryb życia, stres i przepracowanie towarzyszą nam praktycznie każdego dnia – gdy następuje eskalacja zmęczenia, cierpi nasza skóra, włosy i przede wszystkim samopoczucie.

Wystarczy chwila by we własnej łazience stworzyć namiastkę prawdziwego SPA. Stwórz z Body Club strefę relaksu w swoim domu już teraz!

spa body club
sól do kąpieli body club

Body Club

Kąpielowe kule Body Club zapewnią Ci kąpiel w musującej, cudownie pachnącej pianie – zwarte w nich olejki nawilżą i odżywią skórę. Zadbaj o swoje samopoczucie i zapewnij sobie przyjemność zawsze gdy tego potrzebujesz – sprawdź nasze kule do kąpieli w różnych zapachach – wybieraj wariant w zależności od nastroju!

Lubisz domowe zabiegi pielęgnacyjne? Sprawdź nasze dedykowane produkty do domowego SPA peelingujący mus do kąpieli, perełki złuszczające do stóp.

Poczuj na własnej skórze wspaniałą moc naturalnej soli morskiej – przygotuj kąpiel z wykorzystaniem soli Body Club i pobudź swoje zmysły.